Jakość Powietrza Gostyń

Witaj w naszym raporcie dotyczącym jakości powietrza w Gostyniu! Tutaj znajdziesz najświeższe informacje na temat stanu zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym.

Poniżej prezentujemy aktualne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2 dla miejscowości Gostyń. W naszym raporcie znajdziesz również prognozy zanieczyszczenia powietrza dla miasta Gostyń oraz dane historyczne. To pozwoli Ci dokładnie monitorować jakość powietrza i lepiej zadbać o własne zdrowie.

Nasze raporty są nieustannie aktualizowane na żywo, co oznacza, że zawsze będziesz na bieżąco z obecnym stanem jakości powietrza w Gostyniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej, gdzie możesz znaleźć szczegółowe informacje i przydatne narzędzia do ochrony zdrowia.


Stan Jakości Powietrza w Gostyniu dzisiaj

Aktualnie w Gostyniu najnowsze odczyty ze stacji monitorujących jakość powietrza wskazują na bardzo niskie stężenie szkodliwych substancji. Niski poziom ozonu i brak negatywnego wpływu tlenku węgla na atmosferę to dobre wiadomości dla mieszkańców.

Smog Gostyń (20.04.2024) - zalecenia

Korzystając z bardzo dobrej jakości powietrza w Gostyniu, mieszkańcy powinni aktywnie spędzać czas na zewnątrz. Zalecamy długie spacery, sporty zewnętrzne oraz otwieranie okien dla lepszego przewietrzenia przestrzeni mieszkalnych.