Potrzebna pomoc na zakup fotelika dla niepełnosprawnego chłopca

ulotka_fotelik- Jestem mamą i mam wspaniałe dzieci. Od 7 lat opiekuję się synem, który jest bardzo chory. Mimo to codziennie rano przemierza autem do szkoły 25 km. Po południu wraca tą samą trasą. Dla bezpieczeństwa musi jeździć w specjalnym foteliku samochodowym. I tak każdego dnia – mówi mama 7-letniego, niepełnosprawnego chłopca. Dziecko rośnie i aby mogło nadal się uczyć i spotykać z kolegami w szkole musi mieć specjalistyczny fotelik samochodowy. Mama uzbierała już 5 tysięcy złotych, brakuje jej jeszcze 6 tysięcy.

7-letniemu mieszkańcowi powiatu gostyńskiego potrzebny jest specjalistyczny fotelik samochodowy Carrot 3. To urządzenie zostało zbudowane tak, że „rośnie” wraz z dzieckiem. Wyposażone jest w wymienne elementy pozwalające dostosować jego wymiary do rosnącego dziecka. Na taki właśnie fotelik pieniądze zbiera mama 7-letniego chłopca. – Jestem Mamą i mam wspaniałe dzieci. Od 7 lat opiekuję sie synem, który jest bardzo chory. Mimo to codziennie rano przemierza autem do szkoły 25 km. Po południu wraca tą samą trasą. Dla bezpieczeństwa musi jeździć w specjalnym foteliku samochodowym. I tak każdego dnia – mówi mama 7-latka – aby podróżować i spotykać z kolegami w szkole, musi mieć nowy fotel do auta. Jego koszt wraz z oprzyrządowaniem to 11 000 złotych. Mam już 5 000 złotych z PCPR w Gostyniu. Przez następne 21 dni muszę zebrać pozostałą kwotę. Czasu jest niewiele, dlatego proszę w imieniu syna o wsparcie finansowe – dodaje.

Prosimy o finansowe wsparcie mamy. Pieniądze można wpłacać na konto Stowarzyszenia „Dziecko”, które uruchomiło zbiórkę pod hasłem „Podróż za jeden uśmiech”. Numer konta -

Stowarzyszenie „DZIECKO” w Banku BGZ BNP Paribas S.A.

nr 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 (z dopiskiem „podróż”).

 

Pogoda Gostyń z serwisu