Dni Gostynia z Zenkiem Martyniukiem ale w innym terminie

DrukowanieZespół Akcent z Zenkien Martyniukiem będzie gwiazdą przyszłorocznych Dni Gostynia. Tak zdecydowała grupa mieszkańców naszej gminy głosujących na portalu GO! Gostyń Obywatelski. – Jesteśmy już po wstępnych rozmowach z zespołem – mówi Tomasz Barton, dyrektor GOK Hutnik.

Na portalu GO! Gostyń Obywatelski zarejestrowało się około 360 osób i to ta grupa aktywnych mieszkańców naszej gminy może decydować w wielu sprawach. Przypomnijmy pierwszym wyborem za pomocą nowego portalu była sprawa nadania imienia rondu na drodze nr 12. Jak już informowaliśmy zgodnie z wolą mieszkańców nosić ono będzie imię Józefa Zeidlera. 

Administratorzy strony, urzędnicy gostyńskiego Urzędu Miejskiego postanowili też zapytać mieszkańców o gwiazdę jaka w przyszłym roku miałaby wystąpić na Dniach Gostynia. Wybierać można było spośród 21 solistów i zespołów. Zdecydowanym zwycięzcą głosowania został zespół Akcent z Zenkiem Martyniukiem.

- Rozmawialiśmy już z przedstawicielami zespołu i mamy wstępne zapewnienie że wystąpią w Gostyniu – mówi Tomasz Barton, dyrektor GOK Hutnik – prawdopodobnie jednak Dni Gostynia w przyszłym roku właśnie ze względu na koncert Zenka Martyniuka odbędą się w innym terminie niż tegoroczne – dodaje.

537_GO_gostynObywatelski_252x181.jpgW głosowaniu internautów Akcent z Zenkiem Martyniukiem otrzymał 30,5% poparcia, na pozostałych artystów głosowało: Kult – 14,8%, Hey – 9,8%, Lemon – 8,4%, Coma – 4,9%, O.S.T.R. – 4,4%, Czadoman – 3,9%, MIG – 3,9%, Poparzeni Kawą 3 – 3,9%, Brodka – 3%, Natalia Kukulska – 3%, Acid Drinkers – 2%, Domowe Melodie – 2%, Organek – 2%, Lao Che – 1,5%, Dr Misio – 1%, Jamal – 0,5%, Łobuzy – 0,5%, Bayer Full – 0%, Łąki Łan – 0%, Nocny Kochanek – 0%. (dw)

Pogoda Gostyń z serwisu