Dziś wielkie emocje. Przeżyjmy to wspólnie!

strefa_2Już tylko kilka godzin pozostało do rozpoczęcia meczu Niemcy – Polska.  Oba zespoły zmierzą się o 21.00 na Stade de France na przedmieściach Paryża. Podobnie jak pierwszy mecz biało czerwonych, tak i ten można będzie obejrzeć na żywo w gostyńskiej strefie kibica na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dziś jednak wspólnie z organizatorami zapraszamy już wcześniej. O 18.00 na dużym ekranie zobaczyć będzie można spotkanie Ukraina – Irlandia Północna.

Nie tylko najważniejsze dla polskich kibiców, starcie Polski i Niemiec, ale też mecz naszych grupowych rywali będzie można dzisiaj zobaczyć w strefie kibica na stadionie OSiR w Gostyniu przy ul. Sportowej.  Od 18.00 do 23.00 fanów piłki nożnej czekają, miejmy nadzieje, ogromne emocje.

Na „rozgrzewkę”przed meczem dnia, o 18.00 prosto ze stadionu w Lyonie transmitowany będzie mecz Ukrainy z Irlandią Północną. Oba zespoły jak na razie nie mają na swoim koncie punktów, ale nie znaczy to że nie maja już szans na awans. O 21.00 rozpocznie się starcie reprezentacji narodowych Polski i Niemiec. Zwycięstwo w tym meczu teoretyczne może zapewnić już  jednej z drużyn awans  do dalszej fazy rozgrywek.

Jak zapowiadał już OSiR, dzięki sfinansowaniu zakupu licencji przez firmę Mann-Hummel w gostyńskiej strefie kibica będzie można oglądać wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Polski. Nie wykluczone jest także pokazywanie innych spotkań. (dw)

Pogoda Gostyń z serwisu