Dobra passa trwa

kania_lksKolejne trzy punkty dodali do swojego konta piłkarze Kani Pocopper Gostyń. W meczu z Rydzyniakiem Rydzyna nie dali przeciwnikom szans wygrywając 4:1.
Kania Polcopper Gostyń wygrała Kolejny mecz z rzędu. Szóste zwycięstwo w sezonie podopieczni Jędrzeja Kędziory zanotowali w Rydzynie. Mecz zapowiadał się bardzo interesująco, bo Rydzyniak to bardzo ambitny zespół, który plasuje się w czubie tabeli. W trzech ostatnich ligowych meczach podopieczni Karola Matuszewskiego zdobyli 9 punktów i 14 bramek.

Mimo ambitnej gry gospodarzy Kania bez problemów uporała się z przeciwnikiem, który nieco ułatwił biało niebieskim zadanie. Pierwsza bramka dla gostynian padła w 11 minucie po samobójczym trafieniu zawodnika Rydzyniaka. W pierwszej połowie bramkarza naszych przeciwników pokonał jeszcze w 44 minucie Mateusz Mucha.

Drugą połowę Kania rozpoczęła od mocnego uderzenia. 3 minuty po gwizdku rozpoczynającym tę część meczu bramkę na 0:3 zdobył Dominik Baziór. Honorowego gola dla gospodarzy w 74 minucie zdobył J. Molicki, ale ostatnie słowo znów należało do podopiecznych Jędrzeja Kędziory. Wynik meczu ustalił w 88 minucie Sebastian Fechner. Kania prowadzi w tabeli okręgówki z dorobkiem 18 punktów i przewagą 5 oczek nad Zjednoczonymi Pudliszki. Kolejne spotkanie Kania rozegra również na wyjeździe. W sobotę 26 września biało niebiescy zmierzą się z czerwoną latarnią tabeli Brenewią Wijewo. (dw)