Nasza Dycha – pobiegnij lub dopinguj

nasza_dychaJuż w niedzielę, 19 kwietnia ulicami Gostynia pobiegną uczestnicy największego w naszym mieście biegu masowego Nasza Dycha. Na liście startowej zarejestrowanych do tej pory zostało 626 biegaczy. Chętni do wspólnego biegania mogą się jeszcze zapisać.

Nasza Dycha wystartuje w niedzielę o 12.30 na ulicy Leśnej, od strony ul Starogostyńskiej. Meta biegu zlokalizowana została na stadionie. Zakończenie rywalizacji zaplanowano na 14.30.

nasza_dycha_trasa_biegu_gostyn1 W tych godzinach całkowicie z ruchu wyłączone zostaną ulice: Leśna, Polna (do wysokości ul. Parkowej, ulice wokół hotelu Cukropol, Starogostyńska, Graniczna, Podleśna, Sportowa do wjazdu na stadion.(trasa biegu)

GTS Citius – organizator Naszej Dychy apeluje do mieszkańców Gostynia, by nie parkowali samochodów na tych ulicach w pasie jezdni. Zachęcają także do wspierania dopingiem biegaczy.

Wszyscy chętni moga się jeszcze zapisać do biegu. Listy startowe bedą otwarte w sobotę od 17.00 do 20.00 w biurze zawodów w budynku OSiR przy głównej bramie stadionu, a w niedzielę od 9.00 do 11.30 w namiocie kortu tenisowego. (dw)

 

Pogoda Gostyń z serwisu